Over ons & contact

RouwDigitaal is dé digitale rouwcollectie van FamilyCards voor uitvaartondernemend Nederland. De online applicatie van FamilyCards biedt u een collectie aan hoogwaardig beeldmateriaal waarbij de kenmerkende FamilyCards uitstraling behouden blijft.

Over de web applicatie

Met de app kunt u als gebruiker eenvoudig naar de gewenste afbeelding navigeren om vervolgens te filteren op diverse formaten of kleuropties. Uniek is de mogelijkheid de familie in een beveiligde webomgeving een keuze te laten maken uit het beeldmateriaal. RouwDigitaal is geschikt voor de PC, laptop of tablet en verkrijgbaar in licentievorm op basis van het aantal gebruikers.

De voordelen van RouwDigitaal:

  • Maandelijks minimaal 5 nieuwe beelden
  • Zeer gebruiksvriendelijk
  • Zoekfunctie en uitgebreid filter
  • Beveiligde omgeving
  • Verschillende formaten en afwerkingen
  • Vele uitvoeringen in Sephia en zwart/wit
  • Meerdere licentievormen
  • Eigen beheer van beelden

Ons team

Joep

Joep Vink
Commercieel Directeur
j.vink@familycards.nl

Seven Hasan

Seven Hasan
Commercieel Medewerker
s.hasan@familycards.nl

René

René van der Woerd
Accountmanager
r.van.der.woerd@familycards.nl

Marsja Bussing

Marsja Bussing
Commercieel Medewerker
m.bussing@familycards.nl

Andrea

Carola Bukovics
Commercieel Medewerker
c.bukovics@familycards.nl

Marion

Marion Heugens
Commercieel Medewerker
m.heugens@familycards.nl

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.